https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 374
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1403047
13817
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nagy Endre: Erdély fia. Budapest, é.n., Légrády Testvérek. Az Érdekes Újság Könyvei. Kiadói félvászon kötés. A gerince picit kopott.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1375966
13818
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kúnos Ignác: Mosolygó Napkelet: hodzsa-strófák, török tréfák. Bp., [1930], Szőllősi. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1393259
13819
275
0
15000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
1393229
13820
275
0
10000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
1393062
13821
275
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1392647
13822
275
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival. Gyoma, 1917. Szerző kiadása, 1 t. (K.I. arcképe) +167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. A borító némileg kopott, foltos.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1109369
13823
275
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1391055
13824
275
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Krúdy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Budapest, 1916, Singer és Wolfner, 155 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1390052
13825
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karinthy Frigyes: Heuréka. Budapest, 1927, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt.,186 p. Kiadói egészvászon kötés. Ex Libris bélyegzővel. Első Kiadás!
Starting price:
2 000 HUF
1335962
13826
275
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1324310
13827
275
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar muzsika hőskora és jelene történelmi képekben sok képpel, rajzzal és kótapéldával.. Szerk. dr. Batizi László. Bp., 1944, Dr. Pintér Jenőné kiadása. 401 p. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, a borítótáblán Beck Ö. Fülöp hármasplakettjével.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1406788
13828
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vajda János: A virrasztók. Vajda János legszebb költeményei. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 62 p. Kiadói szakadozott papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment