https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 374
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1353225
13877
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rózsahegyi György: Karikatúra stadion.1983, A szerző kiadása. Kiadói papírkötés, 148 p. A szerző dedikációjával. A könyvből pár lap kijár (7.-18. p.)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1353208
13878
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészvászon kiadói papírborítóval, 213 p. A kiadói papírborító szakadozott, karcos. A hátsó szennylapon ceruzával végigjegyzetelt. A könyvben több helyen ceruzás bejegyzés. A könyvet a szerző dedikálta Kovács Sándor Iván irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanárnak.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1353467
13879
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Farkas Imre: Melódia. Új versek. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Egészvászon, 92 p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1263635
13880
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1263885
13881
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nemes László: Dallam a falon túl. Bp., 1967, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1247966
13882
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Bp., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Aláírt példány!
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1327452
13883
275
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1353082
13884
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1219353
13885
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Erdős Renée: Báró Herzfeld Clarissz. Bp., é.n., Athenaeum. Korabeli egészvászon-kötésben. Aláírt példány!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1291425
13886
275
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1284130
13887
275
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1289799
13888
275
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment