Number of items: 374

13889.

1 000 HUF

13890.

4 000 HUF

13891.

2 400 HUF

13892.

1 000 HUF

Pitigrilli: Kokain. Fordította: Gáspár Miklós. Budapest, 1933, Nova Irodalmi Intézet, 237 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas. A kötése meglazult.
13893.

800 HUF

13894.

800 HUF

Wanghofer, Emmi: Bodybuilding für Frauen. Den Körper formen durch Muskeltraining. Niederhausen, 1995, Falken. Papírkötésben, jó állapotban.
13895.

1 000 HUF

13896.

1 400 HUF

13897.

1 000 HUF

Thomas Mann: Lotte Weimarban. Fordította Vajda Endre. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon, 347 p. A gerince némileg megfakult.
13898.

1 000 HUF

13899.

1 000 HUF

13900.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF