https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 374
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1245860
13769
275
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móricz Zsigmond művei. 8 kötet együtt. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1243114
13770
275
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. 3. átdolgozott bővített kiadás. Bp., 1947. Athenaeum. 439 p. Korabeli félvászonkötésben. A címlapon tulajdonosi bejegyzés.
Starting price:
1 200 HUF
1242314
13771
275
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Árnyékrajzolatok. Rajzolta Kazinczy Ferenc maga' kezével 1784-1814. Bp., 1928, Könyvbarátok Szövetsége. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 400 HUF
1240699
13772
275
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Louis Bromfield: Felhők mögött is derűs az ég. Bp., 1947, Nova. Kiadói félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1319769
13773
275
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Sport 1993. Bp., 1994, Magyar Olimpiai Bizottság. Kiadói modern keménykötésben. Számos egészoldalas fotóval.
Starting price:
1 200 HUF
1319814
13774
275
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szöllősi György: Puskás. Bp., 2005, Ringier Kft. Kiadói modern keménykötésben, újszerű állapotban. Számos fotóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
980180
13775
275
0
3600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
Starting price:
3 600 HUF
1236848
13776
275
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kováts József: Emberek útra kelnek. Bp., é.n., Stádium. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
The item is not available
1009151
13777
275
0
32000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik) Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban. Csak 600 pld.!
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
1100728
13778
275
0
46000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-17. kötet. Egy pótkötettel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. 3 gerince sérült, a többi kötet ép, néhol kopásokkal. Komplett vármegyés térképsorozattal és egyéb litho táblákkal
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
765956
13779
275
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Reich Károly: Variációk. A pamutszamár keservei, átváltozásai és végső boldogsága. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói, keménytáblás, rajzos kartonkötésben, rajzos védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1251990
13780
275
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bábjátékkos kiskönyvtár 25. Nem nehéz a bábjáték. Bp., 1964, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment