https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája.  Egészvászon borító, 98 oldal.
1
13901.

Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája. Egészvászon borító, 98 oldal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
2
 
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
1
13902.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes könyvtétel, 8 db.: Nemzeti Gyász, Inkák és az andoki kultúrák, The Making of a Nation, The Gowing Years, La Région de Sopron, Sopron und seine Gegend, Paradise, The new international illustrated encyclopedia of art, magyar, angol, német és francia nyelveken, különféle kiadásban, változó, többnyire jó állapotban.
1
13903.

Vegyes könyvtétel, 8 db.: Nemzeti Gyász, Inkák és az andoki kultúrák, The Making of a Nation, The Gowing Years, La Région de Sopron, Sopron und seine Gegend, Paradise, The new international illustrated encyclopedia of art, magyar, angol, német és francia nyelveken, különféle kiadásban, változó, többnyire jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.
1
13904.

4 kötet az Erdélyi Szépmíves Céh kiadványaiból, (Tamási Áron: Jégtörő Mátyás, Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi, Nyírő József: Uz Bence, Erdélyi Helikon Anthologia), különféle kiadásban, kiadói egészvászon kötés, változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.
1
13905.

Dr. S. Weisse: A titkos prostitúció és a félvilág. Dr. Áldor Viktor és Dr. Kurt Moreck közreműködésével írta Dr. S. Weisse. Vita Sexualis V. Budapest, é.n., Sándor József és Társa, 190 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A borítója kopott, és a gerince sérült.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, lexikon, utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.
1
13906.

Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz. Különféle témában (pl: szépirodalom, történelem, lexikon, utazás, ...stb.), magyar és német nyelven, különféle állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13907.

Didring, E.: A világpók. Az arany és a rádium regénye. Budapest, 1926, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.
1
13908.

Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Második kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. 318 p. Korabeli papírkötésben, felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban
1
13909.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül hibátlan, kötésében kissé piszkos de nem sérült állapotban

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13910.

Farrére, Claude: Az igazság kútja. Fordította Havas József. Bp., é.n., Wodianer. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Shaw, Bernard: Candida. A Mystery. London, 1931, Constable and Co. Ltd. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13911.

Shaw, Bernard: Candida. A Mystery. London, 1931, Constable and Co. Ltd. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Csetényi József, et alii (szerk.): Mai enciklopédia. Budapest, 1941, Liber kiadás. Kiadói félvászon kötésben
1
13912.

Csetényi József, et alii (szerk.): Mai enciklopédia. Budapest, 1941, Liber kiadás. Kiadói félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment