https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 374

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hegyes György:Több mint földrajz.. . Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
1
13673.

Hegyes György:Több mint földrajz.. . Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Zemplényi István: Irodalom és társadalom. Budapest, 1942, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
1
13674.

Zemplényi István: Irodalom és társadalom. Budapest, 1942, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.
1
13675.

Szabó Dezső: Az elsodort falu I-II. Budapest, 1920, Táltos Kiadása. Átkötött félvászon, 280+279 p. Második kiadás. A borítók kicsit kopottak. Az I.kötet borítója és lapjai foltosak. A. I. kötet egyik lapja (13/14 p.) kijár. A II. kötet kötése sérült.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Balla Ignác: Edison. Több forrás munka alapján. Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első néhány oldal elvált.
1
13676.

Balla Ignác: Edison. Több forrás munka alapján. Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első néhány oldal elvált.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Strokay Kálmán, Balla Ignác: Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13677.

Strokay Kálmán, Balla Ignác: Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.
1
13678.

H. W. Van Loon: Az emberiség története. Bp., 1931., Dante kiadás. 479 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban. A gerinc felső része hiányos.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Békés István: Magyar ponyva pitaval. Bp., 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
13679.

Békés István: Magyar ponyva pitaval. Bp., 1966, Minerva. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.
1
13680.

Somogyi János: Lehullott a rezgő nyárfa. Novellák. Bp., 1931, Bocskay. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
1
13681.

Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Sigrid Undset: Kristin Lavransdatter. I. Koszorú. Bp., é.n., Káldor. 277 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.
1
13682.

Sigrid Undset: Kristin Lavransdatter. I. Koszorú. Bp., é.n., Káldor. 277 p. Kiadói illusztrált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
1
13683.

Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.
1
13684.

C. Suetonii Tranquilli Opera quae extant / ad optimorum librorum fidem edita. Ed. stereotypa denuo emendata. Lipsiae, 1829, Sumptibus et typis C. Tauchnitii. 339 p. Korabeli kopottas, sérült kartonkötésben. A szennylap és az előzéklap hiányzik.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment