Books: Other rarities Number of items: 374
1402725
13661
275
Babits Mihály: Pávatollak. 1920, A Táltos Kiadása. Kissé viseltes egészvászon kötéseben.
3 000 HUF
1404961
13662
275
Illyés Gyula: Lélek és kenyér. Kozmutza Flóra értelmességi-, és ösztön-vizsgálataival. Budapest, é.n. (1939), Nyugat, 262 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban. Első kiadás.
1 000 HUF
1340148
13663
275
4 000 HUF
1391050
13664
275
2 600 HUF
1402255
13665
275
Baldassare Castiglioni: Az udvari ember. Fordította Gróf Zichy Rafaelné. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés. A borítója picit kopott, a kötése picit meglazult. Ezt leszámítva jó állapotban.
5 000 HUF
1368316
13666
275
1 400 HUF
1353158
13667
275
1 400 HUF
1405682
13668
275
St.Joseph's College 1891-1941. Golden Anniversary Edition. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban, ceruzás bejegyzésekkel, benne 2 db fotóval.
4 000 HUF
1368372
13669
275
Kaffka Margit: A Révnél. Elbeszélések. Budapest, 1918, Franklin-Társulat.Átkötött félvászon, 238 p. Első kiadás! A lapok foltosak.
2 000 HUF
1402475
13670
275
Roxi József: Kirakat. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, felvágatlan példány
1 000 HUF
1402476
13671
275
Tiszay Andor: Barbár bölcsességek. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
1 000 HUF
1402473
13672
275
Vértes Jenő: A mai amerikai dráma. Budapest, 1941, Unitas kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house