Number of items: 374

13636.

800 HUF

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13637.

1 000 HUF

13638.

3 000 HUF

13639.

800 HUF

Liszt Ferenc: Chopin élete. Fordította Kereszty István. Kultura Könyvtár 3. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13640.

800 HUF

13641.

800 HUF

Romain Rolland: Berlioz. Fordította Lakatos László. Kultura Könyvtár 12. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13642.

800 HUF

Dosztojevszkij: Puskin. Fordította Nil. Kultura Könyvtár 10. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13643.

800 HUF

13644.

800 HUF

Macaulay B.I.: Milton. Angolból fordította B. P. Budapest, 1876, Franklin-Társulat, 77 p. Kiadói papírkötés.
13645.

1 600 HUF

Petrichevich Horváth Lázár: Byron Lord' élete 's munkái. Harmadik kötet. Pesten, 1842, Landerer és Heckenast. Buda-Pest, 1842, iro' saját költségén. Viseltes egészvászon kötésben
13646.

4 000 HUF

Garai János: Vergődő magyar vidékek. - - riportkönyve. Tata-Tóváros, (1936), Szentes Testvérek könyvkiadóvállalata.  Illusztrált kiadói papír kötésben.
13647.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF