Books: Other rarities Number of items: 374
1408314
13636
275
1403634
13637
275
Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
1 000 HUF
1406887
13638
275
3 000 HUF
1405868
13639
275
1405882
13640
275
Liszt Ferenc: Chopin élete. Fordította Kereszty István. Kultura Könyvtár 3. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
1405884
13641
275
1405902
13642
275
Romain Rolland: Berlioz. Fordította Lakatos László. Kultura Könyvtár 12. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
1405887
13643
275
Dosztojevszkij: Puskin. Fordította Nil. Kultura Könyvtár 10. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés. 1405890
13644
275
1405929
13645
275
Macaulay B.I.: Milton. Angolból fordította B. P. Budapest, 1876, Franklin-Társulat, 77 p. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
1402650
13646
275
Petrichevich Horváth Lázár: Byron Lord' élete 's munkái. Harmadik kötet. Pesten, 1842, Landerer és Heckenast. Buda-Pest, 1842, iro' saját költségén. Viseltes egészvászon kötésben
4 000 HUF
1402643
13647
275
Garai János: Vergődő magyar vidékek. - - riportkönyve. Tata-Tóváros, (1936), Szentes Testvérek könyvkiadóvállalata. Illusztrált kiadói papír kötésben.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house