https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 374
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1324191
13685
275
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1107425
13686
275
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1275583
13687
275
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szili Leontin: Keresztúton. Bp., é.n., Danubia. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány!
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1406054
13688
275
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi egy eredeti Magyar Rege négy levonásban. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos papírborítóban. Volt könyvtári példány.
The item is not available
1406052
13689
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés. A borítója részben elvált a gerincétől.
Starting price:
1 000 HUF
1406738
13690
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Sárkány Sándorné Halász Terézia: Széll Kálmán életrajza. Budapest, 1943, vitéz Fodor Árpád könyvnyomda, 282 p. Átkötött viseltes félvászon kötés. A kötése sérült, laza.
Starting price:
2 000 HUF
1406719
13691
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Havas István: A négy szobor. Szavalásra alkalmas ünnepi költemények az ifjuság számára. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1406183
13692
275
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1406712
13693
275
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai Nagy Lexikona I-IX.+ Kiegészítő I. kötet. (A Kiegészítő I. kötet reprint kiadás. Budapest, 1994, Jazz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.) Budapest, 1911-1913, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Változó, többnyire picit kopottas állapotban.
Starting price:
6 000 HUF
1251643
13694
275
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1321851
13695
275
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1217440
13696
275
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dr. Schildhof B.: Az érvényesülés művészete. A megnyerő modor könyve. Fordította Sztrókay Kálmán. Bp., é.n., Lingua. 168 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment