Number of items: 374

13685.

3 000 HUF

13686.

1 600 HUF

13687.

4 000 HUF

13688.

800 HUF

Fazekas Mihály: Ludas Matyi. Bp., 1948, Budapest Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés. A borítója részben elvált a gerincétől.
13689.

1 000 HUF

Dr. Sárkány Sándorné Halász Terézia: Széll Kálmán életrajza. Budapest, 1943, vitéz Fodor Árpád könyvnyomda, 282 p. Átkötött viseltes félvászon kötés. A kötése sérült, laza.
13690.

2 000 HUF

Havas István: A négy szobor. Szavalásra alkalmas ünnepi költemények az ifjuság számára. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés.
13691.

1 000 HUF

13692.

1 000 HUF

Révai Nagy Lexikona I-IX.+ Kiegészítő I. kötet. (A Kiegészítő I. kötet reprint kiadás. Budapest, 1994, Jazz Kiadó. Kiadói egészvászon kötés.) Budapest, 1911-1913, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Változó, többnyire picit kopottas állapotban.
13693.

6 000 HUF

13694.

3 000 HUF

13695.

2 000 HUF

13696.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF