Number of items: 84

Szovjet porcelán (Minszk Porcelángyár), két személyes teás készlet, jelzett, hibátlan
11153.

5 000 HUF

2 db figurális porcelán: nő népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 + Férfi halakkal, bisquit Arpo porcelán, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyommal, m: 24 cm
11154.

1 000 HUF

11155.

800 HUF

Ücsörgő nagyapó macskával, Arpo román figurális porcelán, festett, bisquit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11156.

1 000 HUF
16

11157.

3 000 HUF

11158.

2 600 HUF
7,05

Wedgwood kék-fehér nyolcszög alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 11x11x5 cm
11159.

2 600 HUF
7,05

Lomonosov porcelán mosómedve, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 8 cm
11160.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hindenburg büszt, fehér mázas, jelzés nélkül, m:9 cm
11161.

4 000 HUF

Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm
11162.

2 000 HUF

11163.

50 000 HUF
135,50
156,25

Haviland porcelán tányér, karcolásnyomokkal, jelzett, d: 19 cm
11164.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF