Number of items: 84

Herendi pikkely mintás nyuszi párban, kézzel festett, jelzett (Vastag Géza), hibátlan, m:13,5 cm, 10×14 cm
11128.

30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay nefelejcsmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 21 cm
11129.

5 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 25 cm
11130.

6 000 HUF

Zsolnay virágmintás rózsaszín porcelán kávés készlet, tejkiöntő nélkül, matricás, hibátlan, jelzett
11131.

10 000 HUF

Zsolnay porcelán fedeles patika tégely, hibátlan, jelzett, d: 6 cm, m: 3,5 cm
11132.

2 600 HUF
7,05

Zsolnay Julius Caesar (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett ("Török", ill. Zsolnay pecsét), kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11133.

2 000 HUF
9

Hollóházi porcelán halas fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm
11134.

1 400 HUF

2 db Hollóházi porcelán gyertyatartó, hibátlanok, jelzettek, m: 4,5 cm + Zsolnay porcelán fűszertartó, hibátlan, jelzett, d: 7,5 cm, m: 3,5 cm
11135.

2 400 HUF

Hollóházi "BM határőrség" feliratú porcelán plakett, kézzel festett, hibátlan, eredeti tokjában, 15×16 cm
11137.

100 HUF
0,27
0,31
10

Hollóházi mokkás csésze és alj (6db), bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7db
11138.

1 200 HUF
10

Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
11139.

100 HUF
0,27
0,31
22

Hollóházi madárka, porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11140.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF