Number of items: 84
1060896
11128
267
30000
Herendi pikkely mintás nyuszi párban, kézzel festett, jelzett (Vastag Géza), hibátlan, m:13,5 cm, 10×14 cm
30 000 HUF
1312462
11129
267
Zsolnay nefelejcsmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 21 cm
5 000 HUF
1312466
11130
267
Zsolnay virágmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 25 cm
6 000 HUF
1061321
11131
267
Zsolnay virágmintás rózsaszín porcelán kávés készlet, tejkiöntő nélkül, matricás, hibátlan, jelzett
10 000 HUF
1339784
11132
267
Zsolnay porcelán fedeles patika tégely, hibátlan, jelzett, d: 6 cm, m: 3,5 cm
2 600 HUF
1342084
11133
267
Zsolnay Julius Caesar (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett ("Török", ill. Zsolnay pecsét), kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
2 000 HUF
1312749
11134
267
Hollóházi porcelán halas fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm
1 400 HUF
1312570
11135
267
2 db Hollóházi porcelán gyertyatartó, hibátlanok, jelzettek, m: 4,5 cm + Zsolnay porcelán fűszertartó, hibátlan, jelzett, d: 7,5 cm, m: 3,5 cm
2 400 HUF
780379
11137
267
100
Hollóházi "BM határőrség" feliratú porcelán plakett, kézzel festett, hibátlan, eredeti tokjában, 15×16 cm
1338773
11138
267
Hollóházi mokkás csésze és alj (6db), bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7db
1 200 HUF
968267
11139
267
100
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1339907
11140
267
Hollóházi madárka, porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m