Number of items: 84

Hollóházi cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11141.

1 200 HUF
44

11142.

1 000 HUF

11143.

1 000 HUF

11144.

4 000 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11145.

2 000 HUF

Gránit váza, csurgatott mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11146.

1 200 HUF

Kis porcelán tétel: Drasche, ill. Aquincum porcelán figurák, ill. 1 db kisváza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11147.

2 000 HUF

11148.

18 000 HUF
48,78
56,25

11149.

50 000 HUF
135,50
156,25

Életképes porcelán váza, matricás, restaurált, jelzés nélkül, m: 24,5 cm
11150.

5 000 HUF

11151.

4 000 HUF

Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
11152.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF