Number of items: 84

Ens rózsás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:7,5 cm
11165.

4 000 HUF

Rauenstein díszváza virágszirmokkal, kézzel festett, jelzett, alig észrevehető lepattanásokkal, m:27 cm, d:23 cm
11166.

14 000 HUF
37,94
43,75

KPM jelzéssel porcelán tálka, kézzel festett, d: 15 cm
11167.

1 000 HUF

11168.

3 000 HUF

11169.

1 000 HUF

11170.

1 800 HUF

Keleti motívumos porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm
11171.

800 HUF
14

Jelzett japán ékszertartó, matricás, hibátlan, d:5 cm, m:3 cm
11172.

1 000 HUF

Régi fogkefetartó, jelzés nélkül, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:9 cm
11173.

6 000 HUF

11174.

34 000 HUF
92,14
106,25

Antik virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 6,5 cm
11175.

2 400 HUF

Széchenyi (Setcheni) büszt, fehér mázas, apró repedéssel, jelzés nélkül, m:10,5 cm
11176.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF