Number of items: 84

6db, matricás, jelzett kínai kistányér /  Chinese coffee saucers
11177.

100 HUF
0,27
0,31
9

11178.

20 000 HUF
54,20
62,50

11179.

5 000 HUF

6 db kínai porcelán evőtálka, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 11,5 cm + 6 db kínai porcelán kanál, jelzettek, apró kopásnyomokkal, h: 14 cm
11180.

5 000 HUF

Keleti életképes kínai porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5×12×7,5 cm
11181.

1 600 HUF

Virágmintás porcelán csésze csészealjjal, jelzés nélkül, matricás, hajszálrepedéssel, 2 db
11182.

1 000 HUF

11183.

1 600 HUF

11184.

4 000 HUF

11185.

4 600 HUF
12,47
14,38

11186.

1 200 HUF

11187.

1 000 HUF

2 db teás csésze, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott
11188.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF