Number of items: 322

Sulyok Gabriella (1939-): Budapest életkép. Rézkarc, papír, jelzett, 26×30 cm
10208.

5 000 HUF

10209.

16 000 HUF
43,36
50,00

id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, sérült, 40x50cm
10210.

4 000 HUF

10211.

9 500 HUF
25,75
29,69

Gy.Molnár István (1933-): Munkástanács ülése 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 19×28 cm
10212.

2 800 HUF

Szalay Lajos (1909-1995): Petőfi. Szita, papír, jelzett a szitán, üvegezett keretben, 40×60 cm
10213.

5 500 HUF
14,91
17,19

Szalay jelzéssel: Cigánytábor, rézkarc, papír, jelzett, 17x24cm
10214.

1 200 HUF

Szántó jelzéssel: Csizmás kandúr (11 db jelenet). Vegyes technika, fólia, 14×14 cm
10215.

5 000 HUF

Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, d:15,5 cm
10216.

1 600 HUF

10217.

8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Illusztráció. Tus, papír, üvegezett keretben, 12×15 cm
10218.

22 000 HUF
59,62
68,75

Szász Endre (1926-2003): Alvó ember. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 7×10 cm
10219.

13 000 HUF
35,23
40,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF