Number of items: 322

Agricola Lídia (1914-1994): Nagybányai táj. Olaj, falemez, jelzett, keretben, 50×49 cm
10000.

46 000 HUF
124,66
143,75
15

A.S. jelzéssel: 3 db portré. Lavírozott tus, papír, 28×24 cm
10001.

1 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Szentendrei részlet. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 28×18 cm
10002.

4 000 HUF

Ács jelzéssel: Szénaboglyák napnyugtakor. Olaj, falemez, 32×44 cm
10003.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ámos Imre (1907-1944): Vázlatlap. Kőbányai János:Szolnoki vázlatfüzet. Reprint nyomat, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm
10004.

4 000 HUF

10005.

5 000 HUF

Bakonyi jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, karton, kertben, 20×25 cm
10006.

2 000 HUF

Bazán Vladimír (1956-): Nostradamus. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm
10007.

16 000 HUF
43,36
50,00

10008.

24 000 HUF
65,04
75,00

10009.

4 000 HUF

10010.

3 000 HUF

Bánfi József (1936-): Vitorlások a Balatonon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×33 cm
10011.

2 000 HUF
17

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF