Number of items: 322

Jándi jelzéssel: Házak, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29×41,5 cm
10110.

4 000 HUF

Jándy jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, 23×35 cm
10111.

4 000 HUF

10112.

2 000 HUF

Kass János (1927-2010): Két fej. Rézkarc, papír, jelzett, 42×24 cm
10113.

12 000 HUF

Kádár jelzéssel: Liget, olaj, fa, 32×45,5 cm
10114.

5 000 HUF

Kállay jelzéssel: Tél a határon. Olaj, karton, keretben, 21×27 cm
10115.

2 000 HUF

Klein jelzéssel: Macskakő lerakók. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 20×29 cm
10116.

4 000 HUF

Kohán jelzéssel: Házikó. Pasztell, papír (szakadással), üvegezett keretben, 29×39 cm
10117.

3 000 HUF

10118.

4 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kötélhúzók. Tus, papír, jelzett, 29×41 cm
10119.

7 000 HUF
18,97
21,88

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Kastély. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hagyatéki pecséttel, 19×29 cm
10120.

6 000 HUF

Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Ébresztő. Lavírozott tus, papír, jelzett, 26×21 cm
10121.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF