Number of items: 322

Friedrich Gábor (?-?): 3 db különféle plakáttervek, vegyes technika, papír, különböző méretben, kis szakadásokkal, felcsavarva, 50×30 cm
10086.

2 000 HUF

Gárdai jelzéssel: Etetés az udvaron. Olaj, vászon, keretben, 65×82 cm
10087.

28 000 HUF
75,88
87,50

Geiger jelzéssel: Kártyázók. Tus, karton, 21×30 cm
10088.

1 000 HUF

Gerenday jelzéssel: Szikra gyufás csendélet. Olaj, falemez, 42×56 cm
10089.

4 000 HUF

Gyulai Líviusz (1937-): Carmina Burana. Linó, papír, jelzett, d:10 cm
10090.

1 800 HUF

10091.

18 000 HUF
48,78
56,25

Hajós jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 48×38 cm
10092.

6 000 HUF

10093.

12 000 HUF

Hatvany jelzéssel: Ráckevei Dunapart. Olaj, farost, keretben, 40×60 cm
10094.

12 000 HUF

Háromházi Ferger Ferenc (1908-1983): Betakarítás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×60 cm
10095.

20 000 HUF
54,20
62,50

10096.

20 000 HUF
54,20
62,50

10097.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF