Number of items: 322

10183.

6 000 HUF

Reich Károly (1922-1988): Lány paripával. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10184.

9 500 HUF
25,75
29,69

Remsey jelzéssel: Cafe. Olaj, falemez, apró hibákkal, 65×56 cm
10185.

14 000 HUF
37,94
43,75

Remsey jelzéssel: Le Dome. Olaj, falemez, apró hibákkal, 79×59 cm
10186.

15 000 HUF
40,65
46,88

Révész Kornél (1885-1944):Ex libris, Dr.Adv. Lustig István. Rézkarc, papír, jelzett, 12×8 cm
10187.

4 000 HUF

Révész Kornél (1885-1944): Ex libris, Bauer Imre. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×12 cm
10188.

2 400 HUF

(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris, Kolozs Lajos. Rézkarc, papír, jelzett, 14×11 cm
10189.

2 200 HUF
5,96
6,88

Roth jelzéssel: Vitorlás a tavon. Olaj, vászon, keretben, 34×60 cm
10190.

10 000 HUF

Rozsnyói Czynk Ervin (?-?): Őzek a tisztáson. Olaj, vászon, 39×50 cm
10191.

9 500 HUF
25,75
29,69

Rónai jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 28×23 cm
10192.

3 000 HUF

Sárközy Zoltán (1910-): Balatoni Hangulat. Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5x47,5cm
10193.

6 000 HUF

Séday jelzéssel: Virág csendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm
10195.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF