Number of items: 322

Orsos Teréz (1956-): Magányosan. Olaj, farost, jelzett, 48×28 cm
10171.

30 000 HUF
81,30
93,75

ifj. Papp Vilmos (?-?): Ablaküveg terv, 1:10, vegyes technika, papír, 50×33 cm
10172.

2 000 HUF

Parobek Alajos (1896-1947): Ex Musici, Weisz Imre. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7×11 cm
10173.

2 200 HUF
5,96
6,88

10174.

12 000 HUF

10175.

3 000 HUF

Pásztori G. jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 37x27cm
10176.

1 000 HUF

Perényi jelzéssel: Utcarészlet, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 20,5×26,5 cm
10177.

3 000 HUF

Petrovszky Pál (1923-2013): Női akt. Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 65×44 cm
10178.

11 000 HUF
29,81
34,38

Poll jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír, fa keretben, foltos, 30×42 cm
10179.

7 000 HUF
18,97
21,88

Poll jelzéssel: Ház. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, foltos, 30×42 cm
10180.

7 000 HUF
18,97
21,88

10181.

8 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Álarcosbál. Papír, vegyes technika, jelzett, 18x22 cm
10182.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF