Number of items: 322

Olvashatatlan jelzéssel: Házak a domboldalon. Vegyes technika, karton, 30×24 cm
10256.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, újszerű kerettel, 38×28 cm
10257.

5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Merengő lány. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 16×13 cm
10258.

2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alpesi házak. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm
10259.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, karton, keretben, 21×27 cm
10260.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, vászon, 30×47 cm
10261.

5 000 HUF
13

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost (sérült), 31×25 cm
10262.

2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet (Fő utca?). Rézkarc. papír, keretben, 38×25 cm
10263.

2 600 HUF
7,05

10264.

3 000 HUF

10265.

3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon, 50×70 cm
10266.

16 000 HUF
43,36
50,00

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok a fánál. Olaj (sérült), farost, 42×39 cm
10267.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF