Number of items: 322

Vetlányi H. jelzéssel: Búcsúban. Akvarell, papír,kissé viseltes szélekkel, 48x35cm
10244.

1 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Gémeskút. Rézkarc, papír, sérült, üvegezett keretben, 25×33 cm
10245.

1 600 HUF

Zádor István (1882-1963): A koronázó templom. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 20×25 cm
10246.

1 800 HUF

Zádor István (1882-1963):Kazánkovácsműhelyben (1921), rézkarc- próbanyomat, üvegezett keretben, beázási nyomokkal, 51x40cm
10247.

3 000 HUF

Zeller jelzéssel: Ligetes táj. Olaj, farost, 50×65 cm
10248.

7 000 HUF
18,97
21,88

10249.

28 000 HUF
75,88
87,50

Olvashatatlan jelzéssel: Város. Olaj, farost, 20×30 cm
10250.

3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, farost, 20×30 cm
10251.

3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Szénaboglyák. Olaj, farost, 20×25 cm
10252.

3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: VI. György brit király (a dadogós király), olaj, vászon,kis lyukkal, 60x50cm
10253.

4 000 HUF
13

Olvashatatlan jelzéssel: Házudvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×21 cm
10254.

2 600 HUF
7,05

10255.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF