Number of items: 70

Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, kézzel aranyozott, hibátlan, m:25 cm, d:13,5 cm
11107.

10 000 HUF
10

Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
11108.

4 000 HUF

Hollóházi porcelán női akt, kézzel festett, zománcon alig észrevehető hajszálrepedéssel, jelzett, m: 30 cm
11109.

5 000 HUF

11110.

1 200 HUF

11111.

1 800 HUF

11112.

2 600 HUF
7,05

11113.

4 000 HUF

Hollóházi virágmintás porcelán mokkás készlet, jelzett
11114.

8 000 HUF

11115.

3 000 HUF

Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11116.

1 800 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11117.

1 200 HUF

11118.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF