Number of items: 70
1136210
11083
242
24000
Herendi Viktória mintás levesestál, kézzel festett, jelzett, rózsákon apró lepattanás, m:23 cm, 27×17 cm
24 000 HUF
1136149
11084
242
Herendi Viktória mintás doboz, kézzel festett, jelzett, restaurált, 16×8 cm
2 000 HUF
1015959
11085
242
4800
Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett (tanuló), kopásnyomokkal, 150mm
4 800 HUF
1049988
11086
242
22000
Herendi csóka (írószer tartó), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm, 13×13 cm
22 000 HUF
1019556
11087
242
28000
Herendi pikkelymintás halacska, kézzel festett, jelzett (G.F), hibátlan, m:13,5 h:13 cm / Herend fish with fishnet decor, signed, hand painted, perfect condition
28 000 HUF
1087554
11088
242
Herendi szamócás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:19,5 cm
4 000 HUF
1135655
11089
242
4600
Herendi Apponyi mintás áttört kosár, apró lepattanásokkal, kézzel festett, jelzett, m: 4 cm, d: 15 cm
4 600 HUF
1135667
11090
242
Herendi(óherendi) zöld levélmintás tányér, 3 db, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 25 cm
4 000 HUF
1133063
11091
242
Herendi tojás bonbonier nyulacskás lábakkal, virág mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
10 000 HUF
1136214
11092
242
Zsolnay virág mintás áttört kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm, d:15 cm
12 000 HUF
1108604
11093
242
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27 cm
12 000 HUF
1108577
11094
242
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m