Number of items: 70
1135769
11131
242
Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm
1120315
11132
242
Jelzett szelencetartó, réz szerelékkel, máz alatti kék festéssel, 12×8 cm
5 000 HUF
1083296
11133
242
Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm
1 000 HUF
1044670
11134
242
Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm
16 000 HUF
851380
11135
242
3200
Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm
3 200 HUF
851267
11136
242
Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm
1 800 HUF
850908
11137
242
Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm
1033119
11138
242
Jelzett hiányos teás csésze, matricás, apró lepattanás a kiöntőn + 5 db süteményes tányér
4 000 HUF
1082984
11139
242
2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm
2 000 HUF
1135927
11140
242
Rossz fiúk, kézzel festett figurális porcelán, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m