Number of items: 70

Virágmintás porcelán kiöntő, matricás, kis kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 19 cm
11131.

800 HUF

Jelzett szelencetartó, réz szerelékkel, máz alatti kék festéssel, 12×8 cm
11132.

5 000 HUF

Soproni tűztorony, Karlovy Vary emlék, hibátlan, m: 10 cm, 11 cm
11133.

1 000 HUF

Kínai kék-fehér mintás porcelán tálka, több helyem lepattanással, d: 16 cm
11134.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kínai életképes tálka, máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan, 21×13 cm
11135.

3 200 HUF
8,67
10,00

Japán gésa, kézzel festett, sérült, jelzés nélkül, m:29 cm
11136.

1 800 HUF

Kecskemét 1980 Nemzetközi Női Kosárlabda Torna porcelán díj, MKSZ 1933-1983 50 Emlék porcelán plakett, hibátlan, d: 12 cm és 17x20 cm
11137.

800 HUF

Jelzett hiányos teás csésze, matricás, apró lepattanás a kiöntőn + 5 db süteményes tányér
11138.

4 000 HUF

2 db életképes modern kínai porcelán kaspó tálkával, kézzel festett, jelzett, d: 14 cm
11139.

2 000 HUF

Rossz fiúk, kézzel festett figurális porcelán, hibátlan, jelzett, m: 23 cm
11140.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF