Number of items: 70
1079027
11119
242
3 000 HUF
1054552
11120
242
Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett
1 000 HUF
1083821
11121
242
Hüttl Tivadar-féle lapostányérok, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 24 cm
6 000 HUF
1112346
11122
242
Lilien kancsó és 4 db pohár, kézzel festett, jelzett, egyik poháron lepattanás, m:7-19 cm
2 000 HUF
1083437
11123
242
STW Bavaria pecázók dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
5 000 HUF
1008792
11124
242
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed
9 000 HUF
1136609
11125
242
3200
Hutschenreuter virágmintás nagy kínáló tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 31 cm
3 200 HUF
1136002
11126
242
Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm
4 000 HUF
1136090
11127
242
Giuseppe Armani kalapos hölgy, porcelán figura, apró lepattanással, jelzett, m: 25 cm
7 000 HUF
1134788
11128
242
Royal Coppenhagen seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:13 cm / Royal Coppenhagen bird, restaurated, hand painted
6 000 HUF
1132887
11129
242
Rosenthal hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, 15×17 cm
6 000 HUF
1136003
11130
242
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m