Number of items: 70
1108541
11095
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
1108574
11096
242
3 000 HUF
1108575
11097
242
3 000 HUF
1104041
11098
242
32000
Zsolnay eozin mázas gyümölcstartó (tervező:Kovács István), jelzett, apró mázhibákkal, m:10,5 cm, d:18 cm
32 000 HUF
1071191
11099
242
Zsolnay DDGÁZ korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm
2 000 HUF
1135642
11100
242
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm
2 000 HUF
1135650
11101
242
Zsolnay eozin mázas kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 12 cm
5 000 HUF
1135500
11102
242
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm
3 600 HUF
1134604
11103
242
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm
6 000 HUF
1133079
11104
242
Zsolnay "Hévízgyógyfürdő" emlék tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×9 cm
5 000 HUF
1132654
11105
242
Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott
6 000 HUF
1132983
11106
242
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró hibával, m: 18 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m