Number of items: 134

12892.

1 000 HUF

12893.

1 400 HUF

A Magyar Labdarúgók Szövetsége szabályainak kézikönyve. Összeáll.: Nádas Ödön. 1. rész. Bp., 1933, Magyar Labdarúgók Szövetsége. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12894.

4 000 HUF

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
12895.

1 000 HUF

Vegyes krimi tétel: 7 db Agatha Christie-regény (Harmadik lány [2×], Öt kismalac, Herkules munkái, Az abc-gyilkosságok, A Bertram-szálló, Gyilkosság Mezopotámiában); Osvát Katalin: A krimi királynője, Agatha Christie. Bp., 1988, Pallas.; Allison, Heather: Télapóvadászat. Bp., 1994, Harlequin. Papírkötésben, egy részük későbbi kötésben, kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
12896.

1 200 HUF

12897.

8 000 HUF

Veres Péter: Az ég alatt... Válogatott elbeszélések. Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás! Az 1947-1948 között honvédelmi miniszteri tisztséget is betöltő szerző saját kezű üdvözlő soraival és dedikációjával a Mérőműszergyár-garázs munkásai részére. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12898.

800 HUF

Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1902-1906. évi kiadás (Bp., Hornyánszky) reprintje. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
12899.

2 200 HUF
5,96
6,88

Szép asszonyok egy gazdag házban - Csin Ping Mej. Ismeretlen kínai szerző regénye a XVI. század végéről. 1-2. köt. Bp., 1973, Európa. Vászonkötésben, kissé szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12900.

2 000 HUF

Disney mesekönyvek: A nagy esküvő, Hamupipőke nagy napja. Debrecen, 2004, Tóth Könyvkereskedés és Kiadó Kft. Kiadói kemény kötésben. + Ovis hátiska, 22x20x5cm
12901.

1 400 HUF

12902.

18 000 HUF
48,78
56,25

12903.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF