Number of items: 134

A Pesti Hírlap könyvtára. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben. A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kicsit laza, kopottas vászonkötésben.
12843.

2 000 HUF

Heinrich Heine: Atta troll. Erdődy János fordításával. Bp., 1958. Corvina. Bibliofil, sorszámozott, félbőr kötésben, csak 500 pld ban jelent meg
12844.

3 000 HUF

Kalló Ferenc: A Sikátor-utca orvosa. Győrgyfi István rajzaival. Bp., é.n. Szent István-társulat. Stephaneum. 123 p. Illusztrált félvászon kötésben. (A fűzés belül elvált)
12845.

1 800 HUF

12846.

1 800 HUF

Takáts Gyula: Családfa helyett. (Versek.) Első kiadás. Bp. (1941.) Bolyai Akadémia 80 l. Bolyai könyvek. A boríton lévő Takáts Gyula portré Szabó Vladimir munkája. Kiadói papírkötésben, eredeti illusztrált védőborítóban
12847.

1 000 HUF

12848.

1 200 HUF

Thackeray: Kisregények. Sorszámozott, bibliofil nyíl kötésben. Bp., 1975. Helikon.
12849.

900 HUF
2,44
2,81

Salzmann: Rák-könyvetske útmutatás az okossággal ellenkező gyermek-nevelésről. Fordította E. H. J. Kolozsvár, 1832. Burián. Első 10 levél szöveget is érintő hiánnyal. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával.
12850.

1 000 HUF

Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Bp., 1969. Táncsics.
12851.

1 000 HUF

Móricz Zsigmond: Kelet népe. Első kiadás! Bp., 1942.; Pesti Lloyd társulat nyomdája. Papírkötésben.
12852.

1 400 HUF

Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
12853.

2 000 HUF

Ady Endre: Levelek Párisból. Bp., 1924, Amicus. Kopottas, kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12854.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF