Number of items: 134

12819.

5 000 HUF

Heine, [Heinrich]: Dalok könyve. Ford., bev. Endrődi Sándor. Bp., [1903], Athenaeum. Aranyozott lapszélekkel, enyhén kopott, gazdagon díszített, festett dombornyomott vászonkötésben, jó állapotban.
12820.

2 800 HUF

12821.

6 000 HUF

12822.

3 000 HUF

Aretino, Pietro: A hetérák tudománya, vagy hogyan oktatta ki Nanna, a híres kurtizán lányát, Pippát a szerelem művészetére. Bécs, 1921. Hellas Verlag [ny. Friedrich Jasper]. [4] + 139 p., 10 egészoldalas, oldalszámon belüli illusztrácóval. A kötet illusztrációit Francois de Bayros márki rajzolta. Számozott (781/1000 sz.) példány. Újrakötve az eredeti borítókép felhasználásával
12823.

6 000 HUF

Tompa Mihály összes költeményei: Első kötet. Bp., é.n. Méhner Vilmos. Egészvászon kötésben.
12824.

1 000 HUF

Arany János nagyobb költeményei: Toldi szerelme. Bp., é.n. Ráth Mór. Kopott egészvészon kötésben, aranyozott lapszélekkel.
12825.

1 000 HUF

Schiller költeményei. Ford. Dóczi Lajos. Bp., [1903], Wodianer F. és fiai. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
12826.

1 600 HUF

Magyar Helikon. Jeles magyar írók életrajz-gyűjteménye. Szerk.: Zólyomi Lajos. 1. köt.: Toldy, Vörösmarty, Dugonics, Kölcsey, Petőfi, Virág, Bajza. Pozsony - Budapest, 1883, Stampfel Károly (Magyar Helikon. Jeles férfiak életrajzai. I. oszt. 1.). Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
12827.

4 000 HUF

Lévay Mihály: Dalok a magányból. Költemények. Bp., 1894, Nagy Sándor. Szecessziós motívumokkal gazdagon díszített, kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12828.

2 000 HUF

12829.

2 000 HUF

12830.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF