Number of items: 134

Illyés Gyula összegyüjtött versei. Budapest, 1940. Nyugat. 460 p. Kodolányi János részére. Első kiadás! Laza, kiadói egészvászon kötésben
12855.

1 600 HUF

Arany János Kapcsos könyve. Az utószót írta Keresztury Dezső. [Bp.], 1982, Akadémiai Kiadó - Helikon. Arany János híres "kapcsos könyvének" 3. hasonmás kiadása. Sajtolt rézlemez kapoccsal, műbőr kötésben, papír tokban, jó állapotban.
12856.

1 800 HUF

Hámori Tibor: Puskás. Legenda és valóság. Bp., 1982, Sportpropaganda. Puskás Ferenc üdvözlő soraival és aláírásával. Papírkötésben, jó állapotban.
12857.

12 000 HUF

Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromatia kézikönyve. Bp., é.n. Stádium. 244 p. Tenyérjóslás. Kiadói, sérült egészvászon kötésben
12858.

2 800 HUF

E.T.A. HOfmann: Kis Zaches. más néven cínóber. Bp., 1963. Helikon. Sorszámozott (alacsony sorszám: 3.), bibliofil nyl kötésben, védőborítóval.
12859.

1 400 HUF

F. W. bain: A hajnal leánya. Hindu elbeszélés. + F. W. Bain: Az égszinkék ital. Hindu szerelmi történet. Baktay Ervin fordítása. Bp., 1920. Rózsavölgyi. Egyik egészvászon, másik papír kötésben
12860.

1 000 HUF

Megjött végre a várt szerelem. Ókori költők szerelmes versei Reich Károly rajzaival. Szerk.: Lothringer Miklós. Bp., 2000, Auktor Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12862.

1 400 HUF

Hinnells, John R.: Perzsa mitológia. Bp., 1992, Corvina (A mítoszok világa). Számos színes, illetve fekete-fehér illusztrációval. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12863.

1 200 HUF

A Karinthyak. Egy budapesti művészcsalád száz éve képekben 1887-1992. Vál.: Karinthy Ferencné, Jovánovics Miklós. Bp., [1995], Littoria Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12864.

1 000 HUF

Révai nagy lexikona. 4.; 6.; 7.; 12.; 14.;. kötetek. Bp., 1911-1922, Révai Irodalmi Intézet. Dombornyomott, gazdagon díszített vászonkötésben, az egyes kötetek gerince kicsit kopott, kötetenként változó állapotban.
12865.

4 000 HUF

Flammarion Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Laurens, Bayard és mások képeivel. Bp. 1894. Légrády. 1 t. 2 sztl. lev. 387 p. 1 sztl. lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott félbőr-kötésben, szép állapotban.
12866.

Flammarion Camille: A világ vége. Ford. Kenedi Géza. Laurens, Bayard és mások képeivel.
Bp. 1894. Légrády. 1 t. 2 sztl. lev. 387 p. 1 sztl. lev. Gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott félbőr-kötésben, szép állapotban.

6 000 HUF

Balzac: Pajzán históriák. Egybengyűjtötte Touraine apátságaiban és napvilágra hozta nemes - - úr. A' francia betűről tiszta magyar nyelvre fordította Adorján Mihály. A' színes képek a' francia Dubout mester remekei. Nyomtattatott A' Magyar Helikon költségin Budapesten, az MCMLX-ik évben. Sorszámozott 440. példány! Kiadói félbőr kötésben, védőborítóval, szép állapotban.
12867.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF