https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 134
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
997781
12916
242
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
997797
12917
242
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
1071728
12918
242
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
Starting price:
1 200 HUF
1133848
12919
242
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1900, Pesti Napló. Illusztrált, kiadói aranyozott egészvászon kötés, két lap erősen sérült, kijár, a többi jó állapotban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1133954
12920
242
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1071730
12921
242
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1101933
12922
242
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes krimi/detektívregény tétel: Agatha Christie, Edgar Wallace, az X akták sorozat több kötete, Columbo, stb., összesen 11 db
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
967331
12923
242
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Bp., 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Félvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1132130
12924
242
0
15000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Corpus musicae popularis Hungaricae. A magyar népzene tára. Szerk.: Bartók Béla, Kodály Zoltán. 1. köt.: Gyermekjátékok. S. a. r.: Kerényi György. Bp., 1951, Zeneműkiadó Vállalat. Kicsit laza kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
1119249
12925
242
0
50000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
1134143
12926
242
0
60000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
Starting price:
60 000 HUF
1136041
12927
242
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment