Number of items: 134

12916.

2 000 HUF

12917.

1 200 HUF

Nemes László: Gyávaság. Bp., 1962. Szépirodalmi kiadó. Dedikált!
12918.

1 200 HUF

12919.

3 000 HUF

12920.

1 200 HUF

12921.

8 000 HUF

12922.

1 200 HUF

12923.

1 000 HUF

12924.

15 000 HUF
40,65
46,88

12925.

50 000 HUF
135,50
156,25

Remekírók képes könyvtára. 1-50. kötet. komplett! Szerk. Radó Antal. Kiadói (Leszik-féle), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban
12926.

60 000 HUF
162,60
187,50

Ballagi Mór: A magyar nyelv teljes szótára. Első rész. A-K. Pest, 1873. Heckenast. Szecessziós egészvászon kötésben
12927.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF