Number of items: 122

Palágyi Lajos: Új költeményei. Bp., 1901, Singer és Wolfner. A szerző személyre szóló dedikációjával. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12979.

3 000 HUF

Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
12980.

In a worn out paper binding, otherwise in good condition.

800 HUF

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
12981.

C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.

1 200 HUF

12982.

1 000 HUF

Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Magyar írómesterek). Aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12983.

1 000 HUF

Az új könyvek könyve. 173 író, művész, tudós vallomása olvasmányaikról. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1937, Gergely R. Szakadozott papírkötésben.
12984.

1 000 HUF

12985.

2 000 HUF

12986.

3 000 HUF

12987.

3 000 HUF

12988.

12 000 HUF

12989.

2 000 HUF

12990.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF