https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 122
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1015021
12979
228
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Palágyi Lajos: Új költeményei. Bp., 1901, Singer és Wolfner. A szerző személyre szóló dedikációjával. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1015000
12980
228
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Schillers Sämmtliche Werke. 15. köt. Stuttgart - Tübingen, 1825, J. G. Cotta'schen Buchhandlung. Viseltes kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. / In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
The item is not available
1014890
12981
228
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
790038
12982
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szondy György: A III. b. tanárt választ - Fejes Gyula rajzaival Bp., é.n. Singer és Wolfner. Gerincén hibás félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1017657
12983
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Bp., 1927, Singer és Wolfner (Magyar írómesterek). Aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1017652
12984
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Az új könyvek könyve. 173 író, művész, tudós vallomása olvasmányaikról. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1937, Gergely R. Szakadozott papírkötésben.
Starting price:
1 000 HUF
894658
12985
228
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Javal, Emil: A világtalanok világában. Ford: Dr. Siklóssy Gyula. Bp., 1906. Franklin. A vakok életvitelét segítő könyv. 230p.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
965122
12986
228
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Véreim. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
Starting price:
3 000 HUF
965151
12987
228
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
745844
12988
228
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
752334
12989
228
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hetyey József: Kultúra, erkölcs, irodalom. Kaposvár, 1938 Berzsenyi Társaság. Megjelent 500 példányban
Starting price:
2 000 HUF
909814
12990
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment