Number of items: 122

Herczeg Ferenc: Breviárium. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aláírt példány! Aranyozottt egészvászon kötésben.
12895.

7 000 HUF
18,97
21,88

12896.

36 000 HUF
97,56
112,50

12897.

6 000 HUF

12898.

5 000 HUF

12899.

4 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Későbbi aranyozott műbőr kötésben, több helyütt restaurálás nyomaival, jó állapotban.
12900.

3 000 HUF

12901.

5 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
12902.

1 000 HUF

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Bp., é.n. Tolnai. Nemes Mihály rajzaival. Festett egészvászon kötésben.
12903.

1 000 HUF

12904.

800 HUF

12905.

5 000 HUF

12906.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF