Jókai Mór válogatott művei. Teljes sorozat. 50 kötetben. Bp., Kossuth Kiadó. Dekoratív aranyozott műbőr kötésben Gerincén anagrammával. Hibátlan állapotban.
Petőfi Sándor összes költeményei. eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított, uj népies kiadás egy kötetben a öltő arczképével. Budapest, é.n., Athenaeum. Tulajdonosi jegyzetekkel. Kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Budapest, 1879, Athenaeum. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, viseltes állapotban.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Későbbi aranyozott műbőr kötésben, több helyütt restaurálás nyomaival, jó állapotban.
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: A pörös atyafiak. A régi jó idők. A tekintetes urak. Garasos arisztokrácia. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Barabás Ábel: Vas Gereben Budapest, 1906, Franklin -Társulat. Kissé viseltes állapotban.
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Budapest, 1898, Franklin-Társulat. Díszes, illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé foltos fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
Jámbor Pál: A magyar irodalom története, II. kötet. Pest, 1864, Ráth Mór. Kiadói félvászon kötés, festett lapszélek, elejében firkálással, viseltes állapotban.