https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 122
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
790036
12919
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
980180
12920
228
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
926284
12921
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
910203
12922
228
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
909634
12923
228
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
909539
12924
228
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1015594
12925
228
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Halász Előd: Magyar-Német, Német-MAgyar Kéziszótár. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
1020706
12926
228
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Rapcsányi László(szerk.): Tolnai Világlapja 1901-1944. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
980295
12927
228
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
619959
12928
228
0
20000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
926635
12929
228
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
438964
12930
228
0
18000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment