Number of items: 122

12943.

2 000 HUF

12944.

12 000 HUF

Székely János: Könyvek között. Gondolatok könyvről, olvasásról, tanulásról, nyomdászatról. A könyvben levő fametszetet Menyhárt József készítette.  Sorszámozott példány: 167. Debrecen, 1961, Alföldi Nyomda. 115x76mm
12945.

1 000 HUF

Tíz kis néger. Régi gyerek mesekönyv. Félvászon kötés, lapok szakadtak, kijárnak, erősen viseltes állapotban.
12946.

2 000 HUF

Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta Lotzné Waigand Emmy. Budapest, 1946, Korda R.T. Színes, illusztrált, kiadói kartonkötésben. Kissé laza gerinccel, egyébként jó állapotban.
12947.

2 000 HUF

12948.

4 000 HUF

Verne Gyula munkái. Sándor Mátyás I-II. Fordította dr. Mikes Lajos. Nemes Mihály rajzaival. Budapest,é.n., Tolnai. Díszes, aranyozott egészvászon kötésben. Laza gerinccel.
12949.

2 000 HUF

12950.

30 000 HUF
81,30
93,75

12951.

18 000 HUF
48,78
56,25

12952.

5 000 HUF

12953.

2 000 HUF

12954.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF