https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 122

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.  egy két lapon folt.
1
12967.

Nyírő József: Jézusfaragó-ember. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban. egy két lapon folt.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.
1
12968.

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben
1
12969.

b. Jósika Miklós: Abafi Pest, 1857. Heckenast. Félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány.
1
12970.

Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái. IV. kötet. Diétai magyar Múzsa. Kiadta Márton Jósef. Bécs, 1813. Pichler Antal. 1 rézm. címkép + 311 + [1] p. A mű négy kotetben teljes. Kissé sérült , eredeti rézmetszetes kiadói papírkötésben. Kissé kopottas állapotú példány.

 
Sold
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
1
 
Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.
1
12971.

Bartók Lajos: Thurán Anna. Történelmi dráma. Bp., 1888. Nagel Ottó. Félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
4
 
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.
1
12972.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Bp., 1942, Gárdonyi. Dedikált példány! Félvászon kötés,enyhén kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Jávor Bella Istenfélő Manassé. Dráma három felvonásban. Bp. 1931. Aviva. 122 l. 1 sztl. lev. Dabis Rózsi képeivel. Fűzve, kiadói borítékban.
1
12973.

Jávor Bella Istenfélő Manassé. Dráma három felvonásban. Bp. 1931. Aviva. 122 l. 1 sztl. lev. Dabis Rózsi képeivel. Fűzve, kiadói borítékban.

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben
1
12974.

Szilágyi Géza: Menny, pokol, háború. Békéscsaba, 1917. Tevan. Kissé megviselt papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Bakó Ágnes: Andi és a világ. Bp., 1976. Móra könyvkiadó. Dedikált!
1
12975.

Bakó Ágnes: Andi és a világ. Bp., 1976. Móra könyvkiadó. Dedikált!

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
3
 
Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Magyar Remekírók. Gyémánt-kiadás VII. Bp., 1892. Franklin. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.
1
12976.

Katona József: Bánk Bán. Dráma öt szakaszban. Magyar Remekírók. Gyémánt-kiadás VII. Bp., 1892. Franklin. Nyolcadik kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!
1
12977.

Toller, Ernst: Fecskekönyv. (Fordította Franyó Zoltán) Bp. 1947. Cserépfalvi. (Popper nyomda, Monor) 59 p. Kissé sérült papírkötésben. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.
1
12978.

Barabás Gyula: Ég az erdő. Bp., 1936, Dante. Félbőr kötésben. A fedőlap viseletes.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment