Number of items: 122

13003.

2 600 HUF
7,05

Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára]: Május Manhattanben. New York, 1959, Bárdossy&Nonn. A hányatott sorsú Amerikába emigrált magyar írónő által dedikált példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
13004.

1 800 HUF

13005.

800 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
13006.

2 000 HUF

Sváb József: Képregényiskola. Akvarell. 1991, Reklám és Könyvkiadó Bt. Illuszrált kiadó paír kötésben. Szép állapotban.
13007.

1 200 HUF

12 db Agatha Christie regény különféle kiadásokban, kötetenként változó állapotban
13008.

1 000 HUF

4 db könyv-Magvető. A magyar irodalom élő könyve. Összegyűjtötte Móricz Zsigmond. Facsimile kiadás. Bp., 1940, Kelet Népe; Gróf Bánffy Miklós: A fali írás harmadik szava: Darabokra szaggattatol. 1940, Erdélyi Szépmíves Céh; Az utolsó királysas. Erdélyi József költeményei 1924-1928. Pápa, 1928; Kossuth Lajos iratai V. kötet. Történelmi tanulmányok. Bp.,(1895), Athenaeum. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó, kopottas állapotban, külső előlap hiányzik.
13009.

1 000 HUF

13010.

1 000 HUF

13011.

20 000 HUF
54,20
62,50

13012.

8 000 HUF

Nordau, Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kultúréletünkben. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13013.

1 200 HUF

13014.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF