Number of items: 107

13107.

1 000 HUF

13108.

2 000 HUF

13109.

32 000 HUF
86,72
100,00

13110.

12 000 HUF

Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerk.: A Magyar Cserkész Szövetség országos vízi-vezetőtiszti testülete. 10 melléklettel. Bp., 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Papírkötésben, a borító kicsit szakadozott, egyébként jó állapotban.
13111.

2 000 HUF

Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, levált, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13112.

1 000 HUF

Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
13113.

2 400 HUF

13114.

1 000 HUF

Bocsák Miklós: Elátkozott sporttörténetek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13115.

1 200 HUF

Végh Antal: Gyógyít6atlan? Dedikált! Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat Ország-Világ Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13116.

800 HUF

Molnár Ferenc: Liliom, Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda két képben. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
13117.

1 000 HUF

13118.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF