https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 107
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
712076
13107
217
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
686129
13108
217
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
573103
13109
217
0
32000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
907808
13110
217
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Révai nagylexikon hasonmás kiadása 18 kötet (6 és 11-es hiányzik, plusz kötetek: 19 és 20). Teljes törzsanyag A-Zs-ig. Mind jó állapotban
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
919415
13111
217
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Járjuk a vizet! A vízisport és víziélet könyve. Szerk.: A Magyar Cserkész Szövetség országos vízi-vezetőtiszti testülete. 10 melléklettel. Bp., 1941, Magyar Cserkész Szövetség. Papírkötésben, a borító kicsit szakadozott, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
922904
13112
217
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, levált, lapok kijárnak, viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
922918
13113
217
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór. Aranyozott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
Starting price:
2 400 HUF
834762
13114
217
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
924007
13115
217
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bocsák Miklós: Elátkozott sporttörténetek. Bp., 1985, Sport. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
924000
13116
217
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Végh Antal: Gyógyít6atlan? Dedikált! Bp., 1986, Lapkiadó Vállalat Ország-Világ Szerkesztősége. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
The item is not available
923810
13117
217
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Molnár Ferenc: Liliom, Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda két képben. Bp., 1910, Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, festett lapszélek, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
908299
13118
217
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Czenner Lajos: Kicsinyek és nagyok. Neveléstani tárczák. Bp. 1881. Ruschmann. Korabeli félvászon kötésben.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment