Number of items: 107

1926-46 2 db könyv: A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.; Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
13143.

1 000 HUF

Dr. Weszely Ödön: A modern pedagógia útjain. Bp., 1909, Franklin. Félvászon kötés, színezett lapszélek, belső előlapja szakadt, egyébként jó állapotban.
13144.

1 000 HUF

Soltész Ferenc-Szinyei Endre(szerk.): Görög-magyar szótár. Második, újonnan átdolgozott és bővített kiadás. Sárospatak, 1875, Steinfeld Béla. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13145.

2 000 HUF

13146.

6 000 HUF

Ovidius Naso, Publius: A szerelem művészete; A szerelem orvosságai. Pablo Picasso rajzaival. Bp., Európa - Helikon, 1982. Papírkötésben, jó állapotban.
13147.

2 000 HUF

Szabó Magda: A danaida. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Dedikált! Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13148.

2 000 HUF

MRT-MTV-MTV Rt. 1957-1997. (Negyven éves a TV.) Bp., 1997, MTV Rt. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13149.

1 000 HUF

Bendek Elek Ezüst Mesekönyv. Bukarest, 1975, Kriterion könyvkiadó. Illusztrált. Kemény táblás félvászon kötésű.
13150.

800 HUF

13151.

1 600 HUF

Zikmund, Miroslav, Hanzelka, Jiří: Fordított félhold. Bp. - Pozsony, 1962, Gondolat Kiadó - Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Vászonkötésben, kissé szaladt papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
13152.

800 HUF

Hanzelka, Jiří, Zikmund, Miroslav: A Kordillerákon át. Bp, 1958, Bibliotheca. Vászonkötésben, jó állapotban.
13153.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF