Number of items: 107

13119.

3 000 HUF

Jósika Miklós: Visszhangok. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv. Aranyozott félvászon kötés, festett lapszélek, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
13120.

1 800 HUF

13121.

2 600 HUF
7,05

13122.

19 000 HUF
51,49
59,38

Verne Gyula: A Grant kapitány gyermekei. Fordította Vértesi Arnold. Nyolcadik kiadás, negyvennyolc képpel, második kötet. Bp., é.n., Franklin. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapot.
13123.

1 000 HUF

Kovács Jenő: A keresztény életeszmény. Bp., 1943. Papírkötésben, jó állapotban.
13124.

1 600 HUF

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Dombornyomott egészvászon kötésben
13125.

800 HUF

Schmidt Sándor: A drágakövek I-II. Bp., Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 1890. Tulajdoni bejegyzéssel, vászonkötésben, a borító kicsit kopott, egyébként jó állapotban.
13126.

3 000 HUF

13127.

2 000 HUF

Tersánszky Józsi Jenő: A félbolond. Nagybányai művészek rajzaival. Bp., [1947], Egyetemi Nyomda. Első kiadás, félászon kötésben, jó állapotban.
13128.

3 000 HUF

3 db könyv a Téka sorozatból: Az utazás divatja. Útleírások, útijegyzetek az 1848 előtti Erdélyről. Vál.: Egyed Ákos. Bukarest, 1973, Kriterion.; Drăguşanu, Ion Codru: Erdélyi peregrinus. Bukarest, 1973, Kriterion.; Haller János: Hármas história. Bukarest, 1978, Kriterion. Vászonkötésben, jó állapotban.
13129.

900 HUF
2,44
2,81

13130.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF