Number of items: 107

13047.

6 000 HUF

Boross Elemér: Ábel. Versek. Békéscsaba, 1920, Tevan. Kolozsvári Sándor illusztrációjával, a szerző által dedikálva Imre Sándor dramaturg (1891-1944) részére. Papírkötésben, a borító helyenként szakadozott.
13048.

3 000 HUF

Móricz Zsigmond: Sári bíró. Vígjáték. Bp., 1910, Nyugat, 1. kiad. Jó állapotban.
13049.

5 000 HUF

Sarkadi Imre: Verébdűlő. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötés, jó állapotban.
13050.

6 000 HUF

Márai Sándor: A féltékenyek I-II. [Bp.], 1937, Révai. Első kiadás, vászonkötésben, jó állapotban.
13051.

3 000 HUF

Örkény István: Nehéz napok. Első kiadás! Bp., 1957. Vasárnapi regények
13052.

1 000 HUF

Pikáns naptár az 1889. évre. Szerk.: Satanello. Bp., 1889, Magyar Figaro. Félvászon kötésben, a borító kissé kopott, a kötés meglazult.
13053.

1 400 HUF

Asch, Schalom: Özönvíz trilógia: Pétervár - Varsó - Moszkva. Bp., 1938, Dénes Könyvkiadó. Egészbőr kötésben, 189. számozott példány, gyűjtők részére biblianyomó papírra 300 példányban készített kiadás. A gerince kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
13054.

3 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. 3. díszkiadás Bp. 1895. Athenaeum. [4] + 229 p. + 20 t. (heliogr., hártyapapírral). Megviselt, aranyozott Gottermayer egészvászon-díszkötésben, a kötéstábla címképe hiányzik . Egy oldal sérült, hénágy oldal foltos.  Glattfelder Gyula (1874-1943) későbbi csanádi püspök saját kezű dedikáló soraival!
13055.

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. 3. díszkiadás
Bp. 1895. Athenaeum. [4] + 229 p. + 20 t. (heliogr., hártyapapírral).
Megviselt, aranyozott Gottermayer egészvászon-díszkötésben, a kötéstábla címképe hiányzik . Egy oldal sérült, hénágy oldal foltos.
Glattfelder Gyula (1874-1943) későbbi csanádi püspök saját kezű dedikáló soraival!

12 000 HUF

Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek rajzaival. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, illusztrált, hátuljából néhány lap ki lett tépve, egyébként jó állapotban.
13056.

4 600 HUF
12,47
14,38

Kis János Versei. Kiadta Kazinczy Ferencz Második kötet Pesten, 1814. Trattner. 1 t. Első kiadás! 226p. Megviselt kiadói papírkötésben
13057.

4 200 HUF
11,38
13,13

Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves írói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc emlékkönyv szerkesztőségének kiadása. Fűzött, a borító kicsit viseltes, hátulján ceruzarajzokkal, jó állapotban.
13058.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF