Number of items: 107

Betriebsanleitung für den Volkswagen. Wolfsburg, 1952, Volkswagenwerk GmbH. Papírkötésben, az elülső és hátsó borítók, valamint az első kettő és az utolsó lap elválnak.
13071.

3 000 HUF

Zubehör für Wanderer Automobile. Chemnitz, é. n., Auto Union A-G. Papírkötésben, jó állapotban.
13072.

3 000 HUF

Honthy István: Két veréb dalai. Költemények. Pécs, 1903. Ceruzás ajánlással, vászonkötésben, a borító kicsit szakadt, a kötés meglazult.
13073.

1 000 HUF

Li Yutang: A bölcs mosoly. Budapest 1939. Révai Társaság. Gerince foszlott
13074.

800 HUF

13075.

1 800 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., [1934], Nyugat. Vászonkötésben, az előzéklapon ajánlással, jó állapotban.
13076.

1 000 HUF

13077.

2 400 HUF

13078.

1 600 HUF

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
13079.

1 800 HUF

Arany János nagyobb elbeszélései, II. kötet. Buda halála, Murány ostroma. Pest, 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül a gerincnél teljesen levált, kopottas állapotban.
13080.

900 HUF
2,44
2,81

13081.

1 400 HUF

13082.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF