Number of items: 107

1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13083.

1 600 HUF

1911-1914 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLVII.-XLVIII. kötet, Enyim, Tied, Övé I-II. Budapest, 1911-1914, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
13084.

1 600 HUF

13085.

6 000 HUF

13086.

1 800 HUF

13087.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
13088.

5 000 HUF

13089.

8 000 HUF

13090.

4 600 HUF
12,47
14,38

13091.

1 600 HUF

13092.

800 HUF

Szentvári Gránitz: A lánghegesztés 225 ábrával és 23 táblázattal. Bp., 1940. Szerző. 228p.
13093.

1 000 HUF

Kájlinger Mihály: A füstemésztők - tanulmány 13 ábrával Bp., 1898 Fanda József 32p.
13094.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF