1913 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLV.-XLVI. kötet Az Arany ember I-II. Budapest, 1913, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
1911-1914 Jókai Mór: Összes művei. Nemzeti kiadás XLVII.-XLVIII. kötet, Enyim, Tied, Övé I-II. Budapest, 1911-1914, Révai Testvérek kiadás. Aranyozott, díszes dombornyomott, egészvászon sorozat kötésben
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. (Kuplék, szatírák, pesti nóták, egyfelvonásosok stb.) Antológia. Összeáll. Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1912. Kner. 394p. Kissé kopott egészvászon kötésben
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordította Visi Imre. Második egyedül jogosított kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.
1908 A műveltség könyvtára sorozatból: A Társadalom kötet Stein Lajos megfogalmazásában az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. gondozásában, Budapest, észrevehető külső sérülésekkel