https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, cities

Number of items: 43

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Schiffshebewerk NIederfinow bei Eberswald - Großschiffahrtweg Berlin - Stettin. 68p. (sérült papírborítóval) / In damaged paper binding
1
13019.

Schiffshebewerk NIederfinow bei Eberswald - Großschiffahrtweg Berlin - Stettin. 68p. (sérült papírborítóval) / In damaged paper binding

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Tót-Váradi Kászonyi András: Magyarországból tett velencei utazás. Bárándy Gergely jegyzeteivel. Bp., Scolar Kiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.
1
13020.

Tót-Váradi Kászonyi András: Magyarországból tett velencei utazás. Bárándy Gergely jegyzeteivel. Bp., Scolar Kiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.
1
13021.

700 Jahre Eberswalde. die grüne Hochschulstadt der Mark. 1954. Kiadói papírkötés, a kötése foltos, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader. Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.
1
13022.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /  Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition
1
13023.

Richard Andree: Das Amur-Gebiet und seine Bedeutung. Reisen in Theilen der Mongolei, den angrenzenden Gegenden Ostsibiriens, am Amur und seinen Nebenflüssen : nach den neuesten Berichten, vornehmlich nach Aufzeichnungen von A. Michie, G. Radde, R. Maack u. A. Mit 80 in den Text gedruckten Abbildungen, vier Tonbildern, sowie einer Karte des asiatischen Rußlands und den angrenzenden Theilen von Inner-Asien Leipzig, 1867, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és végéről néhány lap hiányzik, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, viseltes állapotban /
Rebound in linen binding, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, worn condition

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv
1
13024.

Bara István: Budapest. Budapest, 1991. Kiadói vászonkötésben, német nyelvű képeskönyv

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Egyiptológia. Expedíció Ozirisz sírjához, Miss Emily Sands naplója. Képes szórakoztató könyv, kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
13025.

Egyiptológia. Expedíció Ozirisz sírjához, Miss Emily Sands naplója. Képes szórakoztató könyv, kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment