Books: Travelling, cities

Number of items: 43

Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset... Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4  városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben / With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding
12983.

Des zwar verunruhigten doch dabey allarten Teutschlandes Vierdter Theil. Oder Kurze und warhaffte Vorstellung alles desjenigen/ was zwischen denen Hohen Herren Alliirten eines und denen Franzosen andern Theils/ vom April-Monat des 1690sten Jahrs bis zu Ende/ sich so wol in Ober- als Nieder- Teutschland und Savoyen merck-würdiges zugetragen/wie übel die Franzosen allenthalben gehauset...
Engeland, Schott- und Irrland gehandelt zu finden
Frankfurt u. Leipzig, 1691. Christoph Riegel. 5 rézmetszettel. Ebből 4 városkép (1 hiányos, egy szakadt, de javítható) Egészbőr kötésben /
With 5 etchings. 4 town-views. (1 missing parts, 1 faulty). In full leather binding

20 000 HUF
54,20
62,50

12984.

70 000 HUF
189,70
218,75

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr. Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben
12985.

Szatmár, Ugocsa és Bereg k. e. e. vármegyék. (1924-1938) /Magyar Városok és Vármegyék Monográfiája XVIII./ Szerk.: Fábián Sándor dr.
Bp., 1939. Magyar Városok Monográfiája. 595 l., 122 l. (személyi adattár), 15 t. (fényképek). Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói, kissé megviselt vászonkötésben

10 000 HUF

Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben
12986.

1 000 HUF

12987.

10 000 HUF

12988.

12 000 HUF

12989.

6 000 HUF

Louis-Sebastien Mercier:  Tableau de Paris. Nouvelle edition, corrigee et augmentee. I.-II. egybekötve / bound together Amsterdam, 1782. Korabeli egészbőr kötésben / In full leather binding. 403p. + 412p.
12990.

6 000 HUF

Baedeker, Karl: Indien. Handbuch für Reisende. Mit 22 Karten, 33 Plänen und 8 Grundrissen. Leipzig, 1914, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színezett lapszélek, térképmellékletekkel, néhány lapjának a sarka kissé foltos, kissé kopottas állapotban / In full linen binding, good condition
12991.

6 000 HUF

1946 Noul ghid al municipului Bucuresti / Bucarest tourist guide with map
12992.

2 000 HUF

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám 1937. (hátsó borító nélkül)
12993.

1 000 HUF

Mayne Reid: A Tűzföld. Bp. Útleírás. Kiadói aranyozott, egészvászon kötés. Kissé kopottas állapotú, hiányzik a belső címlap
12994.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF