Books: Travelling, cities

Number of items: 43

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. V. kötet 3.-4. szám 1939.
12995.

1 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Magyarország VII. kötete. Budapest, 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Szép állapotú, aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben
12996.

9 000 HUF
24,39
28,13

8 db túrakalauz-Vértes, Velence; Pilis; Cserhát; Bakony; Börzsöny; Zempléni-hegység; Bükk; Mátra; 1954-1958. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12997.

4 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet. Teljes sorozat, gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben. Egy kötet kissé foltos, a többi szép állapotban. Csak egy térképmelléklettel
12998.

6 000 HUF

12999.

1 000 HUF

Részletes helyi kalauzok: Erdey Gyula: Miskolc részletes kalauza. A turistaság és alpinizmus kiadása 16p.
13000.

1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
13001.

2 600 HUF
7,05

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
13002.

2 600 HUF
7,05

Gáspár Ferencz: A Föld körül sorozatának 4 kötete. II. III. IV. IX. I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Két kötet erősen megviselt állapotban
13003.

1 000 HUF

Budapest régiségei XXII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel
13004.

1 600 HUF

Budapest régiségei XXI. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk. Tarjányi Sándor. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal és térképekkel
13005.

1 600 HUF

13006.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF