Books: Travelling, cities

Number of items: 43

Gina Lollobrigida: Az én Itáliám. Alberto Moravia bevezetőjével. Bp., 1973, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, fotókkal gazdagon illusztrált, jó állapotban.
13007.

1 000 HUF

Lengyel viseletek könyve-Karol Linder: Dawne wojsko polskie ubiór i uzbrojenie. Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding
13008.

2 400 HUF

Könyv tétel: 1947 Budapest Székesfőváros közigazgatási címtára. 112p. (ragasztott gerinccel), Ínyemester Szakácskönyve, Szerelmi élet a házasságban, 1947 Új Ember almanachja, Fiú légy férfi
13009.

800 HUF

Szentföld: Mecsetek és minaretek, beduin kúfijják, a Sinai sivatagos tájai,a Holt-tenger sóképződményei..., Bp. 2000. Park Kiadó, rengeteg színes képpel és ábrákkal, kemény papírkötés, a gerinc sérült
13010.

800 HUF

13011.

14 000 HUF
37,94
43,75

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Minden kötet gazdag képanyaggal és egy-egy kihajtható színes térképpel Egységes, kissé kopott aranyozású kiadói egészvászon kötésben. Egy gerinc sérült
13012.

4 000 HUF

13013.

2 000 HUF

13014.

16 000 HUF
43,36
50,00

13015.

16 000 HUF
43,36
50,00

13016.

1 400 HUF

13017.

1 800 HUF

13018.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF