2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Lengyel viseletek könyve-Karol Linder: Dawne wojsko polskie ubiór i uzbrojenie. Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej. Kiadói egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, kopottas állapotban / Book of Polish military costumes, full linen binding