Number of items: 124

Gárdonyi Géza: Göre Gábor bíró úr könyve. Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
13079.

3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Elek? Legujabb és legtömöttebb Magyar-Német és Német-Magyar szókönyv... Pest, 1848. Heckenast Gusztáv 418+386p. Modern egészvászon kötésben
13080.

1 600 HUF

Nyírő József: Madéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. A kötéstábla rajzát Toncz Tibor készítette. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13081.

2 000 HUF

13082.

2 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13083.

2 000 HUF

13084.

2 000 HUF

13085.

2 000 HUF

Nyírő József: A sibói bölény. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13086.

2 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai.  Kiadói halina kötés, belül a gerincnél kissé levált, jó állapotban.
13087.

2 000 HUF

Nyírő József: Kopjafák. Bp., (1936), Révai.  Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13088.

2 000 HUF

13089.

2 000 HUF

13090.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF